Generalna Dyrekcja
Dróg Krajowych i Autostrad
Narzędzia Twojego rozwoju
- osobistego i zawodowego
Narzędzia Twojego rozwoju
- osobistego i zawodowego
Dla Waszego spełnienia w związkuWybraź sobie... że jesteś w związku i jednocześnie jesteś w 100% sobą. Obdarowujesz partnera miłością i wdzięcznością i ze wzajemnością. Stanowicie jedno, a jednak jesteście niezależni, wolni. Gdy budzisz się i patrzysz na Twoją drugą połowę chcesz, abyście razem szli przez życie. Wyobraź sobie, że taki stan jest rzeczywistością wielu związków nawet o długim stażu.
W umiejętnościach, przekonaniach, potrzebach i wielu innych poziomach funkcjonowania psychologicznego w związku. W coachingu pracujemy na tych poziomach
- efektem jest nowa jakość procesu jaki zachodzi między Wami: pojawia się w Was chęć, otwartość, uśmiechacie się do siebie. Zaczynacie znowu odczuwać bliskość, namiętność i zaangażowanie.
Coaching dla par jest dedykowany dla osób będących w związku i poszukujących spełnienia, rozwiązania wspólnych problemów, osiągnięcia wspólnych celów.
Problemy pojawiające się w związku po pewnym czasie są normalnym etapem dojrzewania związku. Wynikają one między innymi z tego, że:By nadążyć za zmieniającą się dynamiką związku i za nami samymi zmieniającymi się w związku, potrzebujemy pracować nad związkiem. Czasami ta praca okazuje się za trudna i za ciężka. Jeśli jesteście w takiej sytuacji i chcecie szybko zacząć zmiany w Waszym związku,
umówcie się na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację z coachem: + 48 505 574 723.
Standardowo coaching trwa 7 +/- 1 sesji. Sesja trwa 1h 30 min, raz na 3-4 tygodnie, pomiędzy sesjami coach będzie proponował Ci zadania do wykonania. Możesz też wybrać na początku, czy chcesz pracować z jednym coachem, czy z parą coachów.
Wybrany przez Ciebie coach, na konsultację, odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz doradzi, czy temat, z którym przychodzisz jest tematem coachingowym, czy też może są efektywniejsze metody pracy z takim tematem (np. szkolenie, trening kompetencji, mentoring, trening interpersonalny, psychoterapia itp.). Coach zaproponuje Ci zasady współpracy i zapyta Cię, co chcesz ze swojej strony dodać, by czuć się komfortowo we współpracy. Pozostanie Wam umówienie się na czas potrzebny do podjęcie decyzji, czy chcecie razem wejść w proces coachingu.
AKTUALNOŚCI
OSTATNI TEMAT Z AKADEMII ROZWOJU
Jak budować zwycięskie zespoły – recenzja książki „Dobry szef martwy szef. Jak skłonić organizację do najwyższej efektywności i nie dać się przy tym ukrzyżować” Raya Immelmana.
Współczesny szef nie ma lekko, biorąc pod uwagę sytuację na rynku, rosnące wymagania klientów odwrotnie proporcjonalne do zaangażowania pracowników. Jest wiele recept na to, jak efektywnie zarządzać ludźmi. Ray Immelman w książce „Dobry szef martwy szef” proponuje nam spojrzenie na zarządzenie zespołami przez pryzmat zachowań ludzkich panujących w najstarszych jednostkach społecznych, czyli plemionach.