Coach Warszawa - zapisz się na bezpłatną konsultację!

Zadzwoń na 505 574 723

i zapisz się na godzinną, bezpłatną i niezobowiązującą konsultację z coachem.

Na konsultacji odpowiemy na Twoje pytania, opowiemy Ci o coachingu i co najważniejsze - poznasz osobiście coacha, z którym być może będziesz chiał kiedyś mieć coaching. W pewnym stopniu na konsultacji poczujesz klimat coachingu
- będzie to Twój pierwszy krok zbliżający Cię do wielkich zmian w Twoim życiu:)

Nasi coachowie w Warszawie do Twojego wyboru:


 

Mateusz Dąbrowski - coach ICC Warszawa

Formalnie:

Wiara w autorytety powoduje,
że błędy autorytetów przyjmuje się za wzorce.
Lew Tołstoj

 

W swojej karierze byłem Mateusz Dąbrowski ICC coach Warszawaheadhunterem w międzynarodowej firmie, obsadzając kluczowe stanowiska i rozwijając rynek usług headhunterskich w sprzedaży, marketingu i logistyce. Jako HR-owiec w międzynarodowej korporacji finansowej m.in. ściśle współpracowałem z zarządem, rekrutując na strategiczne stanowiska w obszarze inwestycji, współodpowiadałem za ścieżki karier w obszarze inwestycji, finansów i administracji, współtworzyłem nowy standard weryfikacji kompetencji w oparciu o Assessment Centre. Prowadziłem warsztaty i prezentacje z kompetencji miękkich. Teraz realizuję się prowadząc coaching, szkolenia i doradzając pod własną marką, 4GROW, Klientom biznesowym ze szczebla zarządczego i menedżerskiego oraz Klientom prywatnym. Piszę artykuły z zakresu rozwoju osobistego, większość z nich można znaleźć na akademia.4grow.pl.

Twórca 4GROW. Certyfikowany coach ICC, Członek International Coaching Community, psycholog, absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (specjalność: Psychologia Kliniczna i Osobowości) oraz Akademii Leona Koźmińskiego (studia podyplomowe, specjalność: Zarządzanie Ludźmi w Firmie).

Nieformalnie:

"To, co rozumiesz, siłą rzeczy wydaje ci się „słuszne”, ponieważ tym słowem określasz coś, z czym się zgadzasz. To, co ci umknęło, musi więc z początku wydać ci się „błędne”. Jedyna droga naprzód zaczyna się od postawienia sobie pytania: „Co by się stało, gdyby wszystko, co uważałem za „błędne” w rzeczywistości było „słuszne”?” Wielkie odkrycia dokonywane są przez gotowość, umiejętność uznania, że się błądzi."
N.D.Welsch

 

Moimi najważniejszymi wartościami są wolność i przygoda. Zrozumiałem to pod wpływem coachingu, jako klient. Moje życie wtedy zmieniło się, a w zasadzie - ja je zmieniłem. Postanowiłem odejść z korporacji i założyć własną firmę. Był wtedy szczyt kryzysu na rynku... Dziś, jak myślę o tym momencie, uśmiecham się w duchu do siebie - warto było, bez względu na trudności. Po roku pracy, otwrzyłem firmę. Teraz rzeczywiście żyję tak, jak chcę – w zgodzie ze samym Mateusz Dąbrowski - coach Warszawa nieformalniesobą. A chcę w moim życiu towarzyszyć innym w doskonaleniu się – to dla mnie szalenie inspirujące i rozwijające. I tak było zawsze. Jako dziecko uwielbiałem przysłuchiwać się rozmowom dorosłych. Gdy byłem nastolatkiem przyjaciele szukali we mnie oparcia.

Wiedziałem już wtedy, ze chcę pracować z człowiekiem. Fascynowała mnie psychika, osobowość i możliwości człowieka (te paranormalne też;) Wybrałem się więc na psychologię, wspierałem pracowników w ich karierze zawodowej, najpierw jako headhunter, później wewnątrz korporacji ze strony HR. Tam zacząłem przygotowywać i prowadzić szkolenia. Kiedy po raz pierwszy spotkałem się z coachingiem jako klient, zafascynował mnie, jako niesamowicie skuteczne narządzie rozwoju. Zdobyłem więc odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, a nastepnie zdałem egzamin na certyfikowanego coacha ICC.

Dziś zajmuję się coachingiem, szkoleniami, treningiem osobowości i optymalizacją kariery. Piszę także artykuły z zakresu rozwoju osobistego, w których dzielę się wiedzą trenersko-psychologiczną, podsuwam techniki, rozwiązania. Czytając je, poznasz mnie lepiej, możesz też "zaczepić" mnie zostawiając komentarz, zadając pytanie - obiecuję, że z przyjemnością odpowiem.

Gdy chcę odpocząć, pobyć ze sobą i zaczerpnąć energię z zewnątrz, wyjeżdżam "w naturę". Uwielbiam jeździć rowerem, czasami sportow, czasami turystycznie, z sakwami, namiotem i niewiadomą... Ostatnio zafascynowałem się nurkowaniem, podwodnym światem, pełnym kolorów, i ciekawych stworzeń przyglądających się "obcym". Chciałbym jeszcze popływać w rafie koralowej i polecieć paraglidingiem.

A tak poza powyższym, ja też mam cele, marzenia i problemy. Rozwijam się i doskonalę. Wierzę, że rozwój nie ma końca. Rozwój jest dla mnie sam w sobie niesamowitą przygodą.

 


 

Tomasz Krajewski - coach STR Warszawa

Formalnie:

Tomasz Krajewski coach warszawaJako osoba ceniąca sobie wolność i lubiąca korzystać z możliwości jakie daje życie, uczyniłem swoją karierę bogatą w różne doświadczenia – zacząłem od sprzedaży szybko przechodząc na stanowisko kierownicze. Gdy moje wyniki sięgnęły wysokich progów, postanowiłem dzielić się moją wiedzą i wspierać innych prowadząc wewnętrzne szkolenia PTC Era. Wyszkoliłem tu ponad 1000 osób w zakresie usług, produktów, rozwiązań technicznych i sprzedaży.

Postanowiłem zmienić branżę, by zdobyć jeszcze większą wiedzę produktową - zostałem Przedstawicielem Medycznym w Zentivie oraz zacząłem prowadzić placówkę mBanku, biorąc odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych., kierowanie zespołem i rozwój oddziału. Po roku, gdy opanowałem wiedzę produktową znów zacząłem prowadzić szkolenia, tym razem dla firmy Zentiva. Jako Trener Sił Sprzedaży, w porozumieniu z menadżerami najwyższego szczebla, tworzyłem dopasowane do potrzeb uczestników programy szkoleniowo – rozwojowe.

Obecnie prowadzę szkolenia i coaching pod marką 4GROW oraz w ramach firmy Futurial, gdzie pełnię także stanowisko prezesa zarządu oraz odpowiadam za sprzedaż i rozwój.

Na swoim koncie mam liczne kursy i szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego, treningu personalnego i coachingu. W czasie swojej kariery zawodowej przeszkoliłem ponad 2500 ludzi i przeprowadziłem przeszło 200 coachingów.

Nieformalnie:

Tomasz Krajewski - coach Warszawa nieformalnieDla niektórych huczące przekleństwo, niebezpieczny sport, ekstrawagancja, a dla mnie – pasja. Od najmłodszych lat ciągnęło mnie do urządzeń dwukołowych. I bynajmniej nie mówię o rowerkach, bo te znudziły mi się bardzo szybko, kiedy przesiadłem się na pierwszą motorynkę!

Mój pierwszy pojazd to była motorynka Pony wyprodukowana przez Romet – ledwo sięgałem nogami do ziemi, ale cóż to była za przyjemność, uruchomić silnik, odkręcić gaz i pojechać. Koledzy na rowerach nie mieli ze mną szans!

No i zaczęło się – zapisałem się do młodzieżowej sekcji motokrosowej w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie trenowaliśmy jazdę na motorowerach Simpson Enduro, a potem na składanych przez studentów Politechniki Warszawskiej motocyklach crossowych czeskiej marki CZ125.

Dzisiaj jeżdżę mocnym ściągaczem, który towarzyszy mi na torze i w dalszych … no właśnie - często podróżuję i marzy mi się jeszcze  więcej  W zgranej ekipie fajną wycieczką byłoby legendarne road 66. Wiele z tych marzeń już zrealizowałem - zwiedziłem Europę od Litwy po Portugalię. Zdarzyło mi się też na Kubie wypalić cygaro. W najbliższych planach mam wyprawę motocyklową przez Danię i Skadnynawię. Kolejnym celem wyprawy będzie Maroko i północna Afryka.

Kto nie jeździł nigdy na motocyklu niech uwierzy mi na słowo – to wspaniałe uczucie – wstać rano, ubrać się i pojechać w siną dal, czując pęd powietrza na karku.  Może, dlatego motocykl stanowi dla mnie synonim wolności. Zabawne, bo na ścigaczu, którym obecnie jeżdżę, teoretycznie niewygodnym i nieprzystosowanym do długich tras, zjechałem dziesiątki tysięcy kilometrów, m.in. delektując się tym, co motocykliści lubią najbardziej - wirażami zapierającymi dech w piersiach na magistrali adriatyckiej czy pięknymi i równie krętymi drogami w Jurze krakowsko-częstochowskiej.

 


 

Kasia Pietras - coach ICC Warszawa

Formalnie:

Formalnie jestem językoznawcą. Katarzyna PietrasSkończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, ponieważ ciekawił mnie wpływ języka na człowieka i człowieka na język. Potem Podyplomowe Studia Trenerskie w Laboratorium Psychoedukacji. Ale wciąż było mi mało. Praca z ludźmi wymaga ciągłego rozwoju własnego, więc tak zainteresowałam się neurolingwistyką, aby finalnie ukończyć Akademię NLP Instytutu Neurolingwistyki. Jednak w poszukiwaniu skutecznych metod pracy moje zainteresowania sięgały dalej, i tak dotarłam do International Coaching Community. Dziś jestem certyfikowanym coachem ICC, trenerem biznesu, miałam też możliwość i przyjemność uczyć się od Roberta Diltsa jego metod pracy z drugim człowiekiem w rozwijaniu własnego potencjału dzięki narzędziom komunikacyjnym.

Od ponad dziesięciu lat prowadzę i współtworzę projekty rozwojowe jako trener biznesu i coach. Projektuję i prowadzę treningi rozwoju kompetencji w ramach programów rozwojowych, również w oparciu o badanie potencjału Extended Disc czy AC/DC. Wspieram i prowadzę procesy coachingowe zarówno w coachingu indywidualnym bussines i life, jak i w coachingu on the job. Pracowałam dla dużych i małych organizacji w zakresie rozwoju umiejętności komunikacyjnych i kompetencji zawodowych zarówno średniej i wyższej kadry managerskiej, sprzedawców, przedstawicieli i specjalistów m. in. dla Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o., Torfarm S.A., Urzędów m.st. Warszawy, Nordei Life and Pensions, Vitamedu, FN & Agro.

Nieformalnie:

Katarzyna PietrasNieformalnie jestem mamą i słowo „rozwój” pojawia się znów jako kluczowe, bowiem obserwacja rozwoju mojego dziecka przynosi mi ogromną radość i daje codzienną inspirację. Oprócz tego jestem po prostu człowiekiem. Ta deklaracja może się wydać nieco dziwna lub zbyt oczywista, ale właśnie ona definiuje mnie w całości. Jestem człowiekiem, co oznacza, że mam słabe i mocne strony. Dzięki metodom, którymi sama pracuję, mogę rozwijać i wzmacniać strony mocne, akceptować i zmieniać ciężar gatunkowy słabych.

Jak byłam dzieckiem, tata opowiadał mi o kosmosie. Przyniósł lunetę i pokazał z bliska Księżyc, przybliżył Venus, czerwone ziemie Marsa. Nauczył mnie rozumieć gwiazdy, ich ruch na niebie. Odszukiwać gwiazdozbiory, odróżniać letnie od zimowych… Wtedy, w tamtym czasie chciałam zostać astronautą, aby przyglądać się odległym, niezbadanym światom. Rozwijając się, odkryłam nagle, że tych pięknych, nowych, niezbadanych światów jest wystarczająco dużo koło mnie, w zasięgu ręki, bowiem każdy człowiek, którego spotkałam, stanowił nowy, niezbadany świat o unikalnym pięknie. Tamtego dnia zrozumiałam, że prawdziwie przyjemne jest towarzyszenie ludziom w ich rozwoju, rozświetlanie miejsc, które dla nich ukryte są we mgle, lub stanowią białe plamy na mapie ich świadomości.  


 

Kliknij tu - dowiesz się wszystkiego o coachingu w Warszawie na tej stronie.

 

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski