Co to jest coaching holistyczny?

  Nazwa "coaching holistyczny" jest nowa, niektórym nieznana, choć korzenie tej metody sięgają daleko - jej ojcem jest Sokrates, gdyż on zapoczątkował rozwijanie innych poprzez zadawanie im trudnych/specyficznych pytań zamiast dawania odpowiedzi.
   Słowo "holistyczny" oznacza, iż mamy do czynienia z coachingiem, w którym pracujemy na wszystkich poziomach Diltsa, a nie tylko na trzech najniższych, jak to jest w zwykłym coachingu, czasami zwanym "operacyjnym". Ten ostatni jest instruktażem przez wiedzącą lepiej osobę, uczącą mniej doświadczoną osobę i zazwyczaj jest stosowany w sprzedaży bądź obsłudze klienta.

Wybierz język, który jest Ci bliższy i dowiedz się, czym jest coaching:

AKTUALNOŚCI

Relacje - brakujący element w biznesie?

Większość firm jest w stanie wewnętrznej wojny, która nie tylko utrudnia codzienną pracę, powoduje niezadowolenie pracowników, ale prowadzi do utraty Klientów zewnętrznych. Podejmowane działania nie tylko nie rozwiązują problemu, ale często pogarszają sytuację.
Co z tym wszystkim mają wspólnego relacje? Jakie działania zbliżą do sukcesu, zdradza Marta Krawczyk - trenerka biznesu, konsultantka, ekspert 4GROW.

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski