Co to jest coaching holistyczny?

  Nazwa "coaching holistyczny" jest nowa, niektórym nieznana, choć korzenie tej metody sięgają daleko - jej ojcem jest Sokrates, gdyż on zapoczątkował rozwijanie innych poprzez zadawanie im trudnych/specyficznych pytań zamiast dawania odpowiedzi.
   Słowo "holistyczny" oznacza, iż mamy do czynienia z coachingiem, w którym pracujemy na wszystkich poziomach Diltsa, a nie tylko na trzech najniższych, jak to jest w zwykłym coachingu, czasami zwanym "operacyjnym". Ten ostatni jest instruktażem przez wiedzącą lepiej osobę, uczącą mniej doświadczoną osobę i zazwyczaj jest stosowany w sprzedaży bądź obsłudze klienta.

Wybierz język, który jest Ci bliższy i dowiedz się, czym jest coaching:

AKTUALNOŚCI

Szkolenie: CRM. Zarządzanie relacjami z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym – buduj sukces firmy przez profesjonalizm swoich pracowników

Chyba każdy zgodzi się z twierdzeniem, że jakość relacji z klientem przekłada się na realny sukces firmy. Budowanie tej jakości opiera się obecnie o gromadzenie informacji na temat nie tylko dokonywanych zakupów czy kontaktów telefonicznych, ale także gustów, preferencji, problemów, czy też trudności odbiorcy. Powstają w tym celu całe systemy zarządzania relacjami z klientem, techniki i narzędzia informatyczne. Ale jak tę wiedzę przekuć w jakość?

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Wilcza 35/41 lok. 41, 00-678 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski