Co to jest coaching holistyczny?

  Nazwa "coaching holistyczny" jest nowa, niektórym nieznana, choć korzenie tej metody sięgają daleko - jej ojcem jest Sokrates, gdyż on zapoczątkował rozwijanie innych poprzez zadawanie im trudnych/specyficznych pytań zamiast dawania odpowiedzi.
   Słowo "holistyczny" oznacza, iż mamy do czynienia z coachingiem, w którym pracujemy na wszystkich poziomach Diltsa, a nie tylko na trzech najniższych, jak to jest w zwykłym coachingu, czasami zwanym "operacyjnym". Ten ostatni jest instruktażem przez wiedzącą lepiej osobę, uczącą mniej doświadczoną osobę i zazwyczaj jest stosowany w sprzedaży bądź obsłudze klienta.

Wybierz język, który jest Ci bliższy i dowiedz się, czym jest coaching:

AKTUALNOŚCI

Swojego trenera nie znacie, cudzego chwalicie - a może odwrotnie?

firma-szkoleniowaCała polska gospodarka podlega nieustannym zmianom. Od przedsiębiorstw oczekuje się nieustannego podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych personelu. Dlatego inwestują one w szkolenia, które mają realizować określone cele i odpowiadać na istniejące potrzeby pracowników. Przy tej okazji zawsze pojawia się pytanie, która opcja będzie korzystniejsza - trener wewnętrzny czy firma szkoleniowa?

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski