Career coaching - coaching kariery, Warszawa

Career coaching - coaching kariery, Warszawa Warszawa: Career coaching - coaching kariery

Czas na Twój sukces!

Wyobraź sobie Twój sukces... Uznanie i wdzięczność innych. Poczuj siebie silnego, sprawczego i konsekwentnego! Problemy są dla Ciebie wyzwaniami, podchodzisz do nich pewnie, bo wiesz, że kolejny sukces jest tylko kwestią czasu. Twoja praca jest Twoją frajdą, bo robisz to, co lubisz. Satysfakcja i radość są Twoimi stałymi towarzyszami.

 

Wyobraź sobie, że jesteś skuteczny w tym, co chcesz osiągnąć!

Ze skutecznością nikt z nas się nie rodzi. Wypracuj w coachingu własną strategię efektywności!

 

Komu dedykowany jest Career coaching?

Career coaching służy stworzeniu Twojej indywidualnej ścieżki kariery, oraz wzmocnieniu Twoich kompetencji zawodowych.
Jeżeli czujesz, że:

  • Twoja efektywność w pracy nie jest zadowalająca
  • chcesz awansować a Twój szef nie daje Ci nadziei
  • jesteś wypalony, nie masz motywacji, pomysłu na swoją karierę

to career coaching jest dla Ciebie. Popracujemy nad Twoją indywidualną strategią efektywności. Wzmocnimy Twoje kompetencje potrzebne do awansu, nauczysz się odpowiednio je "marketingować". Przeorganizujesz swoje struktury poznawcze w taki sposób, że znowu będziesz pełen energii, pomysłów i chęci do życia! Kiedyś taki byłeś, pomożemy Ci wydobyć tę część Ciebie na światło dzienne!

Co mówią nasi Klienci o Career coachingu?

Skutecznie i szybko Mateusz przeprowadził mnie w coachingu do konkretnego zoperacjonalizowania mojego celu zawodowego. Pobudził moją motywację i pozwolił utrzymać jej wysoki poziom. Dzięki czemu podjąłem mądrzejsze decyzje biznesowe mające bezpośrednie przełożenie na mój poziom zarobków i satysfakcji z życia zawodowego.
Maciej Cynowski, Specjalista ds. Rekrutacji, Aviva

Więcej opinii

Jak wygląda proces coachingu kariery?

Proces coachingu różni się minimalnie w zależności od wybranego coacha. Wspólną mamy filozofię: zajmujemy się wspieraniem w rozwoju i doskonaleniu Klienta, uważamy, że każdy człowiek jest zdrowy i normalny i że każda osoba ma problemy, bowiem świadczą one o stawianiu sobie celów i ambicji wyrażającej się w stawianiu sobie celów wykraczających poza dostępne kompetencje i zasoby. Zatem wzbogacamy jednostkę. To bardzo istotne założenie odróżniające coaching od psychoterapii. Każdy z nas jest unikatową jednostką, my coachowie - też, dlatego nasz styl pracy jest w jakimś stopniu unikatowy. Jak pracuje każdy z nas?:

Mateusz Dąbrowski

Pracuję w metodologii integratywnej, eklektycznej: korzystam z różnych narzędzi (coaching, mentoring, trening, szkolenie) w zależności od tego, co w danym momencie jest optymalne dla Klienta.

Spotykam się z Klientem na sesji nie częściej niż raz na miesiąc. Częstotliwość sesji zależy od intensywności pracy Klienta i od jego potrzeb. Klient umawia się z sesji na sesję. Nie czynię założeń dotyczących długości procesu, to Klient podejmuje decyzję z ilu sesji chce skorzystać. Sesja u mnie trwa maksymalnie 1h 30 minut

Współpracujemy podczas sesji, telefon i mail służą do komunikacji w sprawach organizacyjnych. Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać, poznać mnie, zadać mi pytania - zapraszam do kontaktu telefonicznego: 505 57 47 23. Spotykam się z osobami, które są pewne, że chcą ze mną współpracować, w związku z tym nie prowadzę darmowych konsultacji.

Basia Bator i Gaweł Podwysocki

Standardowo coaching trwa u nas 7 +/- 1 sesji. Sesja trwa 1h 40 min (z przywitaniem, pożegnaniem, kawą - maks. 2 godz.), raz na 3-4 tygodnie, pomiędzy sesjami będę Ci proponować zadania do wykonania.

Możesz ze mną spotkać się bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji - odpowiem na wszystkie Twoje pytania oraz doradzę, czy temat, z którym przychodzisz jest tematem coachingowym, czy też może są efektywniejsze metody pracy z takim tematem (np. szkolenie, trening kompetencji, mentoring, trening interpersonalny, psychoterapia itp.). Zaproponuję Ci zasady współpracy i zapytam Cię, co chcesz ze swojej strony dodać, by czuć się komfortowo we współpracy. Pozostanie nam umówienie się na czas potrzebny do podjęcia decyzji - czy chcemy razem wejść w proces coachingu.

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, zapraszam do kontaktu:

Basia Bator 500 293 920

Gaweł Podwysocki 602 791 479

 

Coaching kariery -

Coaching odbywa się w naszym biurze w Warszawie na ul. Panieńskiej 9 lok 16 (przy moście Śląsko Dąbrowskim, przystanek Zoo).

 

Profile naszych coachów:

Mateusz Dąbrowski

Trener szkolenie Warszawa: Mateusz DąbrowskiPrezes, trener i coach 4GROW. Prezes Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu. Certyfikowany coach ICC oraz trener. Praktyk biznesu – stworzył firmę 4GROW i obecnie nią zarządza. Odpowiedzialny za sprzedaż oraz negocjacje z Klientami i kontrahentami, co roku prowadzi frimę przez minimum 60% wzrost dochodu. Wcześniej pracował w sprzedaży i realizacji usług z obszaru HR gdzie również był odpowiedzialny za negocjacje. Ekspert komentujący w mediach: Polsat, TVP2, TTV, Program 3 Polskiego Radia, Program 4 Polskiego Radia. Psycholog biznesu, metodyk... Czytaj więcej

Barbara Dworak-Bator

Coach, mentor Warszawa: Barbara Dworak-BatorCoach, mentor i trener 4GROW. Certyfikowany coach International Coaching Community. Jest współzałożycielką i wiceprezeską  Europejskiego Stowarzyszenia Mentorek Mentoring bez granic, w ramach którego popularyzuje  przedsiębiorczość  i  myślenie  biznesowe.  Ma  bogate i różnorodne  doświadczenie  zawodowe. Była dziennikarką, redaktorką naczelną czasopism medycznych, rzeczniczką prasową samorządu pielęgniarek i położnych, menedżerem  ds. komunikacji  wewnętrznej  w międzynarodowej firmie – Commercial Union (dziś Aviva)... Czytaj więcej

Gaweł Podwysocki

Coach, master NLP Warszawa: Gaweł PodwysockiCoach, trener i konsultant 4GROW. Certyfikowany coach International Coaching Community i master NLP. Jest pomysłodawcą i koordynatorem warsztatów rozwojowych dla coachów – swoją charyzmą skupił wokół siebie rzeszę coachów, a idea warsztatów rozrasta się na kolejna miasta. Metodyk – jest współtwórcą metodologii coachingu, która jest w trakcie akredytacji jednej z największych organizacji coachingowych: ICF. Praktyk biznesu - od 15 lat menedżer zarządzający działem produkcji studia DTP w jednej z wiodących światowych agencji reklamowych... Czytaj więcej

Informacje szczegółowe o coachingu:

Podziel się z przyjaciółmi przez:

AKTUALNOŚCI

Charyzmatycznym nie trzeba "być", wystarczy takim "bywać"...

 

Mateusz Dąbrowski: Niech inni zobaczą Twoją siłę!
Starając się zrobić na innych wrażenie, często osiągamy odwrotny efekt... Dowiedz się, co działa na ludzi, jak magnes!

... [czytaj dalej]
© copyright 4GROW 2010-2014
Oferta  Kontakt  O firmie  Zespół  Opinie  |  Tel. +48 505 574 723 | Adres: ul. Panieńska 9 lok. 16, 03-704 Warszawa
design: LUK | powered by YASNE | development: Mateusz Dąbrowski